W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najwyższej jakości pierścionki z 14-karatowego złota (próba 585), wykonane ze starannością o najdrobniejszy szczegół. Wszystkie pierścionki dostępne w naszym sklepie ozdobione są wysokiej jakości naturalnymi kamieniami szlachetnymi lub cyrkoniami. Autentyczność i jakość kamieni szlachetnych potwierdza Certyfikat Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego - niezależna i wiarygodna instytucja gemmologiczna. Znajdziesz u nas pierścionek z szafirem, pierścionek z brylantem, pierścionek z tanzanitem, pierścionek z topazem, pierścionek z rubinem, pierścionek z ametystem, pierścionek ze szmaragdem, pierścionek z turmalinem, pierścionek z akwamarynem, pierścionek z cyrkonią.

Oferujemy możliwość wykonania pierścionka z dowolnym kamieniem szlachetnym (po wcześniejszym ustaleniu dostępności) i w każdym kolorze kruszcu. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, poprzez e-mail czy telefonicznie a odpowiemy na wszystkie pytania.

Gwarantujemy jednorazową bezpłatną korektę rozmiaru oraz darmową wysyłkę. Każdy pierścionek pakujemy w piękne ozdobne opakowanie. Pierścionek można zwrócić do 30 dni bez podania przyczyny. Nasze pierścionki sprawdzą się idealnie jako ten jedyny pierścionek zaręczynowy oraz jako dodatek do codziennej stylizacji każdej kobiety.