Złoty pierścionek z diamentami TP0007ZD

Pierścionek z 3 diamentami o łącznej masie 0,21 ct, wykonany z 14-karatowego żółtego złota.

rozmiar
Ilość

Właściwości produktu

kategoria
pierścionek
kruszec
złoto żółte
kamień centralny
diament
masa kamienia
0,16 ct
kamień boczny
diament
masa kamieni
0,05 ct łącznie, 2 szt
czystość
SI
barwa
H
próba
14K
dla
Niej
masa
~2,28 g dla rozmiaru 13

Jakość poświadczona Certyfikatem

Kamienie szlachetne posiadają Certyfikat Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego.

Gwarancja

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

Ozdobne opakowanie

Każdy pierścionek pakujemy w piękne prezentowe opakowanie.

Wysyłka i zwrot

Wysyłka kurierem gratis! Czas realizacji zamówienia wynosi 5 - 10 dni roboczych. Zwrot do 30 dni od otrzymania produktu.

Bezpłatna korekta rozmiaru

Zapewniamy bezpłatną korektę rozmiaru pierścionka do 30 dni od otrzymania produktu! Pierścionek wraz z dowodem zakupu należy odesłać na adres naszego biura, które znajduje się w Krakowie, ul. Trynitarska 4/17, 31-061 i podać odpowiedni rozmiar. W ciągu 7 dni odeślemy skorygowany pierścionek na wskazany adres!

Personalizacja i grawer

Grawer gratis! Wystarczy podać tekst w wiadomości w trakcie składania zamówienia.

Oferujemy możliwość wykonania pierścionka na specjalne życzenie klienta, z diamentami o innej masie lub wybranym kamieniem szlachetnym, w określonym kolorze kruszcu lub według projektu klienta. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, poprzez e-mail czy telefonicznie a odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zaprojektowania wymarzonego pierścionka.

Wiedza

Więcej informacji na temat diamentów oraz innych kamieni szlachetnych uzyskasz w zakładce Wiedza.

Zapytaj o produkt

Pierścionek z brylantem -  Zdecydowanie największą popularnością w jubilerstwie cieszą się brylanty: okrągłe, oszlifowane diamenty. Szlif wydobywa z nich to co najpiękniejsze, dlatego cena brylantów zawsze jest wyższa od ceny diamentów. Diament to bardzo rzadki minerał, najtwardszy ze wszystkich znanych w przyrodzie. Pierścionek zaręczynowy z brylantem do klasyka, która zawsze będzie dobrym wyborem.

Wartość i jakość brylantów jest oceniana na podstawie czterech głównych cech. Jest to zasada 4C - skrót pochodzi od pierwszych liter słów:

1. Carat - masa wyrażana w karatach (ct)

2. Colour - barwa

3. Clarity - czystość

4. Cut - szlif

Odpowiednio oszlifowane diamenty oślepiają blaskiem. Równe fasety idealnie załamują i odbijają promienie światła, tworząc z biżuterii iskrzący dodatek do uroku każdej kobiety. Decydując się na zakup brylantu, należy zwrócić uwagę, czy posiada on specjalną certyfikację instytucji gemmologicznej, która jest gwarancją jego jakości. Każdy brylant zakupiony w sklepie internetowym Twój Pierścionek posiada Certyfikat gwarantujący jego autentyczność.

Zapytaj o produkt


* Pola wymagane