Pierścionek z białego złota z szafirem i diamentami TP0030BSF

Pierścionek z naturalnym szafirem o masie ~0,40 ct oraz 6 diamentami o łącznej masie 0,06 ct, wykonany z 14-karatowego białego złota.

rozmiar
Ilość

Właściwości produktu

kategoria
pierścionek
kruszec
złoto białe
kamień centralny
szafir
masa kamienia
~0,40 ct
wymiary
średnica 4 mm
kamień boczny
diament
masa kamieni
0,06 ct łącznie, 6 szt
czystość
SI
barwa
H
próba
14K
dla
Niej
masa
~1,95 g dla rozmiaru 13

Jakość poświadczona Certyfikatem

Kamienie szlachetne posiadają Certyfikat Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego.

Gwarancja

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

Ozdobne opakowanie

Każdy pierścionek pakujemy w piękne prezentowe opakowanie.

Wysyłka i zwrot

Wysyłka kurierem gratis! Czas realizacji zamówienia wynosi 5 - 10 dni roboczych. Zwrot do 30 dni od otrzymania produktu.

Bezpłatna korekta rozmiaru

Zapewniamy bezpłatną korektę rozmiaru pierścionka do 30 dni od otrzymania produktu! Pierścionek wraz z dowodem zakupu należy odesłać na adres naszego biura, które znajduje się w Krakowie, ul. Trynitarska 4/17, 31-061 i podać odpowiedni rozmiar. W ciągu 7 dni odeślemy skorygowany pierścionek na wskazany adres!

Personalizacja i grawer

Grawer gratis! Wystarczy podać tekst w wiadomości w trakcie składania zamówienia.

Oferujemy możliwość wykonania pierścionka na specjalne życzenie klienta, z diamentami o innej masie lub wybranym kamieniem szlachetnym, w określonym kolorze kruszcu lub według projektu klienta. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, poprzez e-mail czy telefonicznie a odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zaprojektowania wymarzonego pierścionka.

Wiedza

Więcej informacji na temat diamentów oraz innych kamieni szlachetnych uzyskasz w zakładce Wiedza.

Zapytaj o produkt

Pierścionek z szafirem - szafir to odmiana korundu - najtwardszego minerału występującego w naturze zaraz po diamencie. Charakteryzuje go niebieskie zabarwienie, choć może przyjmować też różne odcienie wpadające w zieleń, fiolet czy pomarańcz. Jego nazwa pochodzi ze starożytnej greki i oznacza niebieski kamień. Pierwiastkami nadającymi kolor temu kamieniowi szlachetnemu są żelazo i tytan. Największe złoża Szafirów znajdują się na Sri Lance, w Kambodży, Indiach, Birmie, Australii, Tajlandii, Madagaskarze, Stanach Zjednoczonych. Szafirowi przypisuje się magiczne właściwości. Starożytni Persowie wierzyli, że niebo zawdzięcza swój błękitny kolor refleksom szafiru. Uznawany był za kamień wiecznej młodości i nieśmiertelności. Szafir odtruwa myśli, pomaga uzyskać równowagę duchową, leczy wiele schorzeń cywilizacyjnych i przedłuża życie swojego właściciela. Szafir to wysoko ceniony kamień szlachetny wykorzystywany do wyrobu drogiej biżuterii.

Pierścionek z brylantem -  Zdecydowanie największą popularnością w jubilerstwie cieszą się brylanty: okrągłe, oszlifowane diamenty. Szlif wydobywa z nich to co najpiękniejsze, dlatego cena brylantów zawsze jest wyższa od ceny diamentów. Diament to bardzo rzadki minerał, najtwardszy ze wszystkich znanych w przyrodzie. Pierścionek zaręczynowy z brylantem do klasyka, która zawsze będzie dobrym wyborem.

Wartość i jakość brylantów jest oceniana na podstawie czterech głównych cech. Jest to zasada 4C - skrót pochodzi od pierwszych liter słów:

1. Carat - masa wyrażana w karatach (ct)

2. Colour - barwa

3. Clarity - czystość

4. Cut - szlif

Odpowiednio oszlifowane diamenty oślepiają blaskiem. Równe fasety idealnie załamują i odbijają promienie światła, tworząc z biżuterii iskrzący dodatek do uroku każdej kobiety. Decydując się na zakup brylantu, należy zwrócić uwagę, czy posiada on specjalną certyfikację instytucji gemmologicznej, która jest gwarancją jego jakości. Każdy brylant zakupiony w sklepie internetowym Twój Pierścionek posiada Certyfikat gwarantujący jego autentyczność.

Zapytaj o produkt


* Pola wymagane