• ✨ rabat - 10% kod: Walentynki ✨
  • Wysyłka gratis Gwarancja i Certyfikat Zwrot do 30 dni Bezpłatna korekta rozmiaru Raty

Cena

Cena

  • 499,00 zł - 4 829,00 zł

kruszec

kruszec

kamień centralny

kamień centralny

kamień boczny

kamień boczny

kamień boczny 2

kamień boczny 2

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wymarzony pierścionek z żółtego, białego, różowego złota, z naturalnymi kamieniami szlachetnymi: pierścionek z brylantem, pierścionek z szafirem, pierścionek z tanzanitem, pierścionek z topazem, pierścionek z rubinem, pierścionek z ametystem, pierścionek ze szmaragdem oraz cytrynem. Gwarantujemy jednorazową bezpłatną korektę rozmiaru. Pierścionki ozdobione kamieniami szlachetnymi posiadają Certyfikat Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego poświadczający ich autentyczność i jakość. Każdy pierścionek pakujemy w piękne ozdobne opakowanie. Nasze pierścionki sprawdzą się idealnie jako ten jedyny pierścionek zaręczynowy oraz jako dodatek do codziennej stylizacji każdej kobiety.

Pierścionki zaręczynowe z diamentami

Zdecydowanie największą popularnością w jubilerstwie cieszą się brylanty: okrągłe, oszlifowane diamenty. Szlif wydobywa z nich to co najpiękniejsze, dlatego cena brylantów zawsze jest wyższa od ceny diamentów. Diament to bardzo rzadki minerał, najtwardszy ze wszystkich znanych w przyrodzie.

Odpowiednio oszlifowane diamenty oślepiają blaskiem. Równe fasety idealnie załamują i odbijają promienie światła, tworząc z biżuterii iskrzący dodatek do uroku każdej kobiety.

Podstawą wyceny brylantów jest ich masa, czystość, barwa i szlif. Decydując się na zakup brylantu, należy zwrócić uwagę, czy posiada on specjalną certyfikację instytucji gemmologicznej, która jest gwarancją jego jakości. Każdy pierścionek z brylantem zakupiony w sklepie internetowym Twój Pierścionek, posiada certyfikat gwarantujący jego autentyczność.

Pierścionki zaręczynowe z rubinem

Rubin to kamień obfitości i dynamizmu nazywany „krwią z serca Matki Ziemi”. Minerał, który oddziałuje na wiele sfer życia równocześnie. Dodaje energii, chęci działania, odbudowuje wiarę i optymizm. Ze względu na swój charakterystyczny czerwony kolor uważany jest za kamień namiętności i miłości. Nazwa kamienia pochodzi od jego koloru. Jego barwa waha się od jasnej czerwieni, do głębokiej, wpadającej w fiolet.

Tuż obok Szafiru, Rubin jest najtwardszym minerałem, zaraz po diamencie. Rubin pochodzi z rodziny tlenków i jest bardzo rzadką czerwoną odmianą Korundu. Najcenniejsze kryształy pochodzą z Birmy, Indii i Sri Lanki.

Podobno osoba obdarowana pierścionkiem z rubinem od razu zakocha się w tym, kto go jej podarował. Kto jest gotowy na miłość?

Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem

Szmaragd - zielony klejnot postrzegany w starożytnym Rzymie jako symbol nadziei i miłości. Odmiana Berylu, niezwykły kamień szlachetny w kolorze głębokiej zieleni. Ich cechą szczególną są wrostki i kanaliki, pomocne w odróżnianiu Szmaragdu od innych kamieni. Szmaragdy mają zdrowotne oddziaływanie, a oprócz tego wpływają na psychikę, pomagają uzyskać wewnętrzną równowagę

Pierścionki zaręczynowe z tanzanitem

Tanzanit to kamień który uwielbiała Elizabeth Taylor i który występuje tylko w jednym miejscu na Ziemii - Tanzanii. Został wydobyty po raz pierwszy w 1967 roku i było to jedno z większych odkryć gemmologicznych XX wieku. Tanzanit jest 1000 krotnie rzadszy od diamentu, a jego złoża – według prognoz – wyczerpią się za około 15 lat. Występuje w unikatowym, niebieskim kolorze o fioletowym połysku, przypominającym aurę. Barwa kamienia różni się w zależności od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Kolor może wpadać w niebieski, fioletowy, jasnożółty, a nawet zielony. Kolor zmienia się także w zależności od światła. W świetle dziennym niebieski, w sztucznym: fioletowy. Jest to zjawisko, które podnosi wartość kamienia - trichroizm.

Pierścionki zaręczynowe z szafirem

Szafir - kamień szlachetny o niebieskiej barwie, choć może przyjmować też różne odcienie wpadające w zieleń, fiolet czy pomarańcz. Największe złoża Szafirów znajdują się na Sri Lance, w Kambodży, Indiach, Birmie, Australii, Tajlandii, Madagaskarze, Stanach Zjednoczonych. Szafir odtruwa myśli, pomaga uzyskać równowagę duchową, leczy wiele schorzeń cywilizacyjnych i przedłuża życie swojego właściciela. Jeden z najpiękniejszych kamieni szlachetnych, któremu przypisuje się niezwykłą magię.

✨ rabat - 10% kod: Walentynki ✨